Aljaž Bedene tudi v Acapulcu ostal praznih rok!

23.02.2015
Slovenskemu teniškemu igralcu Aljažu Bedenetu nikakor ne gre v kvalifikacijah ATP turnirjev!

ACAPULCO, MEHIKA - 25-letni Aljaž Bedene (116. na ATP) je še na tretjem ATP turnirju zapored obstal v kvalifikacijah. Tokrat ni zmogel preko 24-letnega Američana Austina Krajicka (142.), ki je v 2. krogu kvalifikacij ATP500 turnirja v Mehiki, slavil s 7:5, 7:6(4) v nizih!

Dvoboj je bil precej izenačen in na koncu so odločale malenkosti. Ljubljančan je v uvodnem nizu hitro povedel z brejkom, a se Krajicek ni dal in je poravnal izid, v kljulnih trenutkih prvega dela pa odločil v svoj prid. Ena izkoriščena brejk priložnost več je odločila 1. niz v korist Austina. V 2. nizu se je vse odločalo v podaljšani igri, kjer je bil Krajicek v ključnih trenutkih boljši. Vse skupaj je trajalo 1 uro in 57 minut! Američan je osvojil le 3 točke več od Slovenca.

Aljaž Bedene je osvojil 10 točk in 1,115 USD.