Jurgen Melzer se ne predaja!

11.02.2018
Bivši 8. igralec sveta Jurgen Melzer se pripravlja na svoj ponovni povratek na ATP turnejo.

To ni prvič, da se trdoživi Avstrijec pobira po poškodbi. Svoje popotovanje nazaj je pridno delil z oboževalci preko socialnih omrežij. Zadnjo tekmo je odigral v kvalifikacijah Wimbledona, nato pa je predal zaradi poškodbe komolca. Oktobra je odšel na operacijo, sedaj pa je končno pripravljen na tekmovalni tenis.

Levičar je razumljivo padel na 230. mesto lestvice, a se ne namerava predati, kaj šele razmišljati o upokojitvi. Star je 36 let in vprašanje je, če ne črpa navdiha od Rogerja Federerja, ki je jasno pokazal, da je starost le številka.

Melzer je dejal, da se bo verjetno bolj posvečal dvojicam, kjer je bil tudi občutno bolj uspešen. Uvrstil se je med najboljših deset in osvojil dva Grand Slam turnirja.

pripravil: G. J.