Kanadski bombarder prestal operacijo kolka!

08.07.2011
KANADA - Mladi kanadski teniški zvezdnik Miloš Raonič(20), ki je letos zasijal kot meteor, je uspešno prestal operacijo kolka!

Miloš Raonič je bil operiran v torek, z igrišč pa naj bi bil odsoten 6 tednov. Miloš si je poškodoval desni kolk v 2. krogu letošnjega grand slam turnirja v Wimbledonu, v dvoboju proti Luksemburžanu Gillesu Mullerju!

Zaradi rehabilitacije po poškodbi, bo moral Kanadčan izpustiti večji del severnoameriške turneje na trdi podlagi, za njegove oboževalce pa bo še posebej boleče, ke ne bo igral na domačem turnirju "Rogers Cup" v Montrealu!

Dobra novica je, da je Miloš že začel z rahlim razgibavanjem kolka na sobnem kolesu!

Miloš Raonič se trenutno nahaja na 26. mestu ATP lestvice, kar je le eno mesto za njegovo najvišjo uvrstitvijo v karieri. Kanadski bombarder zaenkrat še vedno vodi v številu doseženih asov, v letošnji sezoni. Dosegel je 509 asov, 7 več od Španca Feliciana Lopeza. Letos je osvojil svoj prvi ATP turnir v San Joseju, v Memphisu pa je bil finalist!

foto : gettyimages