Novak Djokovič bo predstavljen v oddaji "60 minut"(CBS),eni od najbolj cenjenih na svetu!

23.03.2012
MIAMI, ZDA - Novak Djokovič nestrpno čaka na svoj prvi dvoboj na ATP 1000 turnirju v Miamiju!

Novak Djokovič bi se z naslovom v Miamiju lahko vpisal v zgodovino tega turnirja. Do sedaj sta le legendarna teniška rivala iz 90. let Pete Sampras in Andre Agassi, turnir osvojila več kot 2 x. Novak bi se jima lahko pridružil kot tretji. Srb je tukaj slavil leta 2007 in 20011 :

''Naporno sem treniral do začetka turnirja. Odlično se počutim tako fizično kot psihično in komaj čakam na začetek!"

Novak bo svoj prvi dvoboj igral v nedeljo zjutraj po srednjeevropskem času. Njegov nasprotnik bo Ciprčan Marcos Baghdatis, ki je v 1. krogu gladko ugnal neugodnega Argentinca Leonarda Mayerja s 6:1, 6:4. Približno ob isti uri pa bo na televiziji CBS v oddaji "60 minut", predstavljen dokumentarni film o Novaku Djokoviču, ki so ga posneli lani. Ekipa televizije CBS je Srba spremljala po celem svetu in naredila ekskluzivno zgobo.

Oddaja je ena najbolj cenjenih na svetu, na sporedu pa je že vse od leta 1968. Vsako leto ima priložnost gostovati v oddaji le en aktivni športnik iz celega sveta. Gostje oddaje so bila zveneča imena iz vseh področij življenja. Ameriški predsedniki, Moamer Gadafi, Bill Gates, Larry King, Michael Phelps, Andre Agassi itd. . Oddaja je bila kar 23 let med 10 najbolj gledanimi v ZDA, nekajkrat tudi na samem vrhu.

foto : images.google