Challenger/ITF- Novice

Tom Kočevar-Dešman po zmagi nad 1. nosilcem v drugem zaporednem finalu

KRAMSACH, AVSTRIJA - Tom Kočevar-Dešman je izpustil reprezentančni nastop, saj meni, da ima priložnost za veliko višjo uvrstitev na ATP lestvici in to potrjuje z drugim zaporednim finalom na turnirjih ATP Futures.
Tadeja Majerič in Tom Kočevar-Dešman korak do finala

Zadnja dva preostala slovenska predstavnika na manjših teniških turnirjih ITF in Futures majeričeva in Kočevar-Dešman, se nista ustavila niti v...
Kočevar-Dešman in Majeričeva najmanj v četrtfinalu

Slovenska tenisača Tom Kočevar-Dešman in Tadeja Majerič sta se na Futuresu in ITF turnirju prebila med osem najboljših.
Blaž Rola v krizi. Na Challengerju v Italiji izpadel v 1. krogu.

SAN BENEDETTO, ITALIJA - Najboljši slovenski teniški igralec Blaž Rola je vpisal četrti zaporedni poraz in se nahaja v manjši krizi.
Britanec Bedene osvojil 11. Challenger in je na kariernem 70. mestu ATP lestvice

TODI, ITALIJA - Aljaž Bedene, ki sedaj že nekaj mesecev tekmuje pod britansko zastavo, je slavil na Challengerju v Italiji.
Ryan Harrison zaustavil Blaža Kavčiča v četrtfinalu Winnetke!

Slovenski teniški igralec Blaž Kavčič je tokrat igral bolje kot v 2. krogu, a na koncu to ni bilo dovolj za napredovanje v polfinale!
Radinski in Urbanija izgubila v 2. krogu Futuresa v Beogradu

Slovenski predstavniki so ta teden na manjših teniških turnirjih zelo hitro končali z nastopi.
Kavčič s težavo strl odpor 448. igralca sveta za četrtfinale Winnetke

WINNETKA, ZDA - Slovenski teniški as Blaž Kavčič je imel ogromno dela v 2. krogu ATP Challengerja v ZDA, a na koncu se je veselil četrtfinala.