Challenger/ITF- Novice

Blaž Rola v četrtfinalu Furtha!

Slovenski tenisač Blaž Rola se je na ATP Challengerju v Nemčiji uvrstil v četrtfinale!
Peti zaporedni poraz Blaža Kavčiča

PROSTEJOV, ČEŠKA - Prvo slovensko teniško ime Blaž Kavčič ne more sestaviti zmage v zadnjem obdobju, velik del temu pa je pripisati poškodbi...
Blaž Rola ob pravem trenutku ušel porazu in se uvrstil v 2. krog Furtha

FURTH, NEMČIJA - Slovenski teniški as Blaž Rola je kot 2. nosilec v 2. krogu ATP challengerja v Nemčiji.
19-letna Grkinja je osvojila največji ženski teniški turnir v Sloveniji - Infond Open

MARIBOR, SLOVENIJA - Zmagovalka našega največjega ženskega turnirja, ki ima nagradni sklad 25.000 USD, je 19-letna Grkinja Maria Sakkari. V finalu...
Tom Kočevar-Dešman v Brčkem do drugega ITF naslova v karieri!

Slovenski teniški igralec Tom Kočevar Dešman je zmagovalno zaključil Futures v Bosni in Hercegovini!
Kočevar-Dešman za finale futuresa v Brčkem na kolena spravil 1. nosilca

BRČKO, BIH - Tom Kočevar-Dešman je v finalu ATP futuresa v Brčkem. Ljubljančan je v polfinalu izločil prvega favorita Tomislava Brkiča.
Nastja Kolar v Mariboru do naslova med pari!

Na teniškem ITF turnirju v Mariboru so znane vse polfinalistke, v igri dvojic pa zmagovalki!