Challenger/ITF- Novice

Odlično: Dalila Jakupovič dvojna zmagovalka ITF turnirja v Indiji!

AURANGABAD, INDIJA - Slovenska tenisačica Dalila Jakupovič je kraljica indijskega turnirja serije ITF, ki se je igral na peščeni podlagi. V Aurangabadu je slavila tako v konkurenci posameznic, kot v dvojicah. ČESTITKE DALILA!
Jakupovićeva našla formo v Indiji!

AURANGABAD, INDIJA - 20-letna slovenska tenisačica Dalila Jakupovič je polfinalistka ITF turnirja z nagradnim skladom 10,000 USD, ki se igra v Indiji.
VIDEO! Andre Agassi in Steffi Graf propagirata nova pravila za otroke!

Mednarodna teniška organizacija(ITF) je spremenila pravila za selekcije U-10 in mlajše. Nova pravila veljajo s 1. januarjem leta 2012!
Anja Prislan in Dalila Jakupovič v četrtfinalu, Petra Rampre izgubila!

Na ITF turnirjih nižje kategorije, od naših ostali le še Anja Prislan in Dalila Jakupovič!
Kavčič zapravil neverjetnih 19 brejk priložnosti in izgubil!

SANTIAGO, ČILE - Najboljši slovenski tenisač Blaž Kavčič se poslavlja iz Challenger turnirja v Čilu že po 1. krogu.
Petra Rampre že zmagala v Irapuatu; Dober žreb za Hercogovo in Kavčiča v uvodnem krogu!

Naša najboljša teniška igralca Polona Hercog in Blaž Kavčič se nahajata na drugi strani luže, eden na severu (ZDA), drugi na jugu (Čile) ameriške...
Bolelli speljal Kavčiču dvojno krono v Brazliji!

FLORIANOPOLIS, BRAZILIJA - Blaž Kavčič (118.) je po včerajšnjem slavju v dvojicah, danes igral še veliki finale 50,000 USD vrednega turnirja v...
FANTASTIČNO: Izjemni Aljaž Bedene veliki zmagovalec teniškega turnirja v Casablanci!

CASABLANCA, MAROKO - 22-letni slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je zmagovalec 30,000 evrov vrednega Challenger turnirja v maroški Casablanci.