Challenger/ITF- Novice

Nastja Kolar zmagala v dvojicah, jutri jo čaka še finale med posameznicami v Kairu!

Slovenska tenisačica Nastja Kolar še ni končala letošnje sezone!
Veronika Erjavec izgubila v četrtfinalu Hammameta

HAMMAMET, TUNIZIJA - Mlada slovenska teniška igralka Veronika Erjavec je klonila v četrtfinalu ITF turnirja v Tuniziji.
Olga Danilovič izločila Juvanovo v Španiji, Erjavčeva četrtfinalistka Hammameta

V 2. krogu ITF turnirja v Španiji sta se med seboj srečali dve prihajajoči teniški zvezdnici. Srbkinja Olga Danilovič pa je bila boljša od Kaje Juvan.
Konec sezone za Kavčiča v četrtfinalu Bangaloreja

BANGALORE, INDIJA - 321. igralec sveta Sumit Nagal je v četrtfinalu ATP challengerja v Bangaloreju izločil prvopostavljenega Blaža Kavčiča.
Kavčič zmagal tudi v 2. krogu Bangaloreja

BANGALORE, INDIJA - Prvi slovenski tenisač Blaž Kavčič se je uvrstil v četrtfinale ATP challengerja v Indiji.
Kavčič po tesnem boju dobil uvodni krog v Bangaloreju

BANGALORE, INDIJA - Najboljši slovenski teniški igralec Blaž Kavčič se je moral močno potruditi, da je kot 1. nosilec ATP challengerja v Indiji...
Zidanškova v finalu Toyote prekinila niz devetih zaporednih zmag

TOYOTA, JAPONSKA - Druga najboljša slovenska teniška igralka Tamara Zidanšek je tekmovanje na 60,000 USD vrednem ITF turnirju na Japonskem končala...
Izredna Tamara Zidanšek deklasirala Japonki in prišla v nov finale!

Trenutno najbolj vroča slovenska tenisačica se bo znova borila za naslov na ITF turneji!