Challenger/ITF- Novice

Blaž Kavčič v četrtfinalu, Blaža Rolo izločil najstnik!

Na teniškem ATP Challengerju v Kanadi, sta bila slovenska predstavnika polovično uspešna v igri posameznikov!
Slovenski teniški predstavniki ta teden brez uspeha na turnirjih serije ITF in Futures

V tem tednu je od slovenskih teniških igralcev in igralk še najdlje prišla Dalila Jakupovič, ki se je v Budimpešti poslovila v 2. krogu.
Oba Blaža v 2. krogu Challengerja v Kanadi

WINNIPEG, KANADA - Soimenjaka Kavčič in Rola sta se uvrstila v 2. krog ATP Challengerja v Winnipegu.
Jakupovičeva izpadla v 2. krogu ITF turnirja v Rimu, ostali Slovenci še prej

Izmed slovenskih teniških igralcev in igralk na turnirjih serije ITF ter Futures, je ta teden najdlje prišla Dalila Jakupovič, do osmine finala.
Odlično. Nina Potočnik v Trbižu do drugega naslova v letošnji sezoni.

TRBIŽ, ITALIJA - Zmagovalka ITF turnirja z nagradnim skladom 15,000 USD je Nina Potočnik.
Nina Potočnik suvereno v finale ITF turnirja v Trbižu

Mlada slovenska teniška igralka Nina Potočnik je popolno opravila polfinalni nastop in se bo jutri v Trbižu borila za naslov.
Nina Potočnik boljša od Pie Čuk za polfinale Trbiža, Nastja v četrtfinalu Carigrada

Na ITF turnirju v Trbižu smo bili priča slovenskemu četrtfinalu, Nina Potočnik pa je bila boljša od Pie Čuk.
Rola po lepi zmagi pokvaril vtis na Challengerju v Milanu

MILANO, ITALIJA - Tretji slovenski teniški igralec Blaž Rola je izgubil v 2. krogu ATP Challengerja v Milanu.