Challenger/ITF- Novice

Žemlja zanesljivo med osem najboljših v Kjotu

KJOTO, JAPONSKA - Vodilni slovenski teniški igralec Grega Žemlja se je uvrstil v četrtfinale ATP Challengerja na vzhodu.
Slovenski obračun med Blažema po drami dobil Kavčič, napredoval tudi Žemlja!

Na ATP Challengerju v Kjotu sta se pomerila Blaž Kavčič in Blaž Rola, uspešno ja začel Grega Žemlja!
Blaž Kavčič premagal Jimmyja Wanga in si zagotovil obračun z Blažem Rolo!

Na ATP Challengerju na Japonskem, bomo videli dvoboj dveh Slovencev!
Blaž Rola pričakovano čez uvodni krog Challengerja na Japonskem

KJOTO, JAPONSKA - Slovenski tenisač Blaž Rola je zmagal v 1. krogu ATP Challengerja v japonskem Kjotu.
Zidanškova ni uspela ustaviti naleta Vondroušove v polfinalu Pertha

PERTH, AVSTRALIJA - Neuradno najboljša slovenska teniška igralka Tamara Zidanšek je ITF turnir v Perthu končala v polfinalu.
Tamara Zidanšek z uvrstitvijo v polfinale Pertha prevzema vlogo prve Slovenke na lestvici

19-letna Tamara Zidanšek bo pri samo 19 letih prevzela štafetno palico prve slovenske teniške igralke. S polfinalom na ITF turnirju v Perthu in s...
Novi zmagi Zidanškove in Jakupovičeve

Tamara Zidanšek in Dalila Jakupovič imata mrtvi tek za naslov najboljše slovenske tenisačice. Trenutno je mesto višje Jakupovičeva.
Jakupovičeva in Zidanškova čez uvodni krog

Dalila Jakupovič in Tamara Zidanšek sta bili uspešni v 1. krogu turnirjev serije ITF.