Challenger/ITF- Novice

Kaja Juvan zablestela v polni luči. Pri 15-letih do prvenca med članicami!

BOL, HRVAŠKA- Slovenski tenis ima novo bodočo teniško zvezdnico. Pri samo 15-letih je Kaja Juvan osvojila članski ITF turnir na Bolu na Braču in svoje ime vpisala na teniški zemljevid.
Žemlja zaustavljen v četrtfinalu Challengerja v Fairfieldu

FAIRFIELD, ZDA - Prvi slovenski teniški lopar Grega Žemlja je izgubil dvoboj četrrfinala na ATP Challengerju v Fairfieldu.
Tadeja Majerič zaključila fantastičen teden z naslovom v Lagosu

LAGOS, NIGERIJA - Slovenska teniška igralka Tadeja Majerič je velika zmagovalka ITF turnirja v Afriki.
Še ena super predstava 15-letne Kaje Juvan za finale Bola

BOL, HRVAŠKA - Kaja Juvan je s sedmo zaporedno zmago prišla iz kvalifikacij v veliki finale 10,000 USD vrednega članskega turnirja na Bolu.
Neobičajna, a učinkovita metoda

CASABLANCA, MAROKO - Med teniškim obračunom turnirja serije Challenger v maroški Casablanci so se na ekstremen način lotili izsuševanja peščene...
Tadeja Majerič je finalistka ITF turnirja v Lagosu!

Slovenska teniška igralka Tadeja Majerič se je uvrstila v finale 25,000 USD vrednega ITF turnirja v Nigeriji medtem, ko sta Tamara Zidanšek in Tom...
Juvanova po šesti zaporedni zmagi v polfinalu Bola

BOL, HRVAŠKA - Petnajstletna Kaja Juvan je v polfinalu 10,000 USD vrednega ITF turnirja na Bolu na Braču.
Žemlja ekspresno v četrtfinale Challengerja v Fairfieldu

FAIRFIELD, ZDA - Najboljši slovenski teniški igralec Grega Žemlja se je izkazal v 2. krogu ATP Challengerja v ZDA, ki ga prireja mesto Fairfield.