Ostalo- Novice

Nastja Kolar evropska prvakinja v tenisu do 18 let!

KLOSTERS, ŠVICA - 17-letna mladenka Nastja Kolar je evropska prvakinja v tenisu do 18 let.
Kanadski bombarder Miloš Raonič bo verjetno pripravljen za OP ZDA!

KANADA - Najboljši kanadski teniški igralec Miloš Raonić, ki je prestal operacijo kolka, se že počasi pripravlja in upa da bo nared za nastop na OP...
Petra Rampre po dolgem času v kvalifikacijah turnirja serije WTA!

Slovenska teniška igralka Petra Rampre bo ta teden po štirih letih zopet nastopila na turnirju serije WTA. Ta teden ogromno število naših po svetu.
Nastja Kolar v finalu teniškega evropskega prvenstva U-18!

KLOSTERS, ŠVICA - 17-letna Nastja Kolar se je uvrstila v veliki finale teniškega evropskega prvenstva do 18 let.
VIDEO!

VIDEO! "Če bo Milan osvojil naslov bo Djokovič dobil Wimbledon," je dejal Zlatan Ibrahimovič in to se je res zgodilo!

MILANO, ITALIJA - Najboljši teniški igralec na svetu Novak Djokovič, je obiskal nogometaše AC Milana, v njihovem nogometnem centru Milanelo!
Neokusna šala: Tipsarević ponudil Nadalu 'odstranitev' Djokovića!

Srbski teniški igralec Janko Tipsarević si je na svojem socialnem profilu Facebook privoščil šalo na račun Nadala.
Nastja Kolar in Nik Razboršek v polfinalu evropskega prvenstva, Tadeja Majerič izgubila!

Klosters, Švica - Na evropskem prvenstvu v tenisu še naprej odlično igrata Nastja Kolar in Nik Razboršek, ki nastopata v kategoriji U-18!
VIDEO! Martina Hingis in Serena Williams nista bili vedno prijateljici!

NEW YORK, ZDA - Martina Hingis in Serena Williams sta pustili močan pečat v ženskem tenisu. Tokrat sta se po dolgem času pomerili na teniškem...