Teniški barometer- Novice

Piškova zadela 52 vinerjev, a Birmingham je osvojila Kerberjeva

BIRMINGHAM, V.B. - Nemka Angelique Kerber je potrebovala več kot dve uri, da je v finalu WTA Premier turnirja v Birminghamu zlomila Čehinjo Karolino Pliškovo ter prvič dvignila pokal na turnirjih s travnato podlago.
Andy Murray do 4. naslova v Queen's Clubu!

Najboljši britanski tenisač Andy Murray je opravil z vso konkurenco na prestižnem ATP turnirju v Queen's Clubu!
Federerju že 8. naslov na travnatem turnirju v Halleju

HALLE, NEMČIJA - Kralj travnatih podlag Roger Federer je na ATP500 teniškem turnirju v Halleju zmagal že osmič. V 10. finalu nemškega turnirja je...
17-letna Ana Konjuh prvič v finalu in takoj do naslova v Nottinghamu!

Hrvaška teniška najstnica Ana Konjuh se veseli prvega naslova na turnirjih serije WTA!
Nicolas Mahut po letu 2013 spet zmagal na travnatem turnirju v Hertogenboschu

HERTOGENBOSCH, NIZOZEMSKA - Francoz Nicolas Mahut je lovoriki iz Hertogenboscha 2013 dodal še eno.
Če ne gre na pesku, 'gre na travi'. Rafael Nadal je zmagovalec prvega turnirja na travi v Stuttgartu!

STUTTGART, NEMČIJA - Španec Rafael Nadal, sicer kralj peska, je zmagovalec prvega ATP turnirja v Stuttgartu na travi, za posladek pa je prejel za...
Tamara Zidanšek po preobratu in ubranjenih dveh zaključnih žogah osvojila Banja Luko!

Ena najbolj obetavnih slovenskih tenisačic v zadnjem času, je prišla do drugega naslova na turnirjih serije ITF!
Camila Giorgi do prvenca v Hertogenboschu!

Na teniškem WTA international turnirju v Hertogenboschu je v presenetljivem finalu slavila Italijanka!