Teniški barometer- Novice

V Antalyi se je do prvenca v karieri dokopal Lorenzo Sonego

ANTALYA, TURČIJA - Italijan Lorenzo Sonego je v finalu travnatega ATP turnirja v Antalyi ubranil zaključno žogico ter osvojil prvi naslov v karieri.
Ameriški finale v Eastbournu dobil Taylor Fritz, to je zanj prvi naslov

EASTBOURNE, V.B. - Na travnatem ATP turnirju serije 250 v Eastbournu smo bili priča ameriškemu finalu nepostavljenih igralcev.
Karolina Pliškova preko Kerberjeve do druge lovorike v Eastbournu

EASTBOURNE, V.B. - Čehinja Karolina Pliškova gre na Wimbledon z lepo popotnico, naslovom na močnem travnetam turnirju v Eastbournu.
Sofia Kenin preko treh zaključnih žogic do lovorike na Majorki

MAJORKA, ŠPANIJA - Zmagovalka travnatega WTA turnirja na Belearih je Američanka Sofia Kenin.
Ashleigh Barty blesti, po OP Francije zmagala tudi na travi v Birminghamu ter je nova številka 1

BIRMINGHAM, V.B. - Na WTA turnirju v Birminghamu na travi je zmagala Ashleigh Barty, sicer aktualna zmagovalka OP Francije.
Federer vrgel rokavico tekmecem za Wimbledon z 10. zmago v Halleju

HALLE, NEMČIJA - 37-letni teniški velikan Roger Federer se je na travnatem ATP500 turnirju v Nemčiji okitil z jubilejnim desetim naslovom.
Povabljeni Feliciano Lopez veliki zmagovalec Queen'sa

LONDON, V.B. - Španski tenisač Feliciano Lopez je presenetljivo osvojil travnati turnir v londonskem Queen'su in je tretji povabljenec v zgodovini...
Alison Riske dvignila zmagovalni pokal v Hertogenboschu!

Potem ko je ameriška tenisačica v 2. krogu v izenačenem dvoboju izločila Slovenko Polono Hercog, je šla nato vse do konca in se veselila lepe zmage!