Teniški barometer- Novice

Pauline Parmentier v Quebecu do drugega letošnjega naslova

QUBEC, CITY, KANADA - Pauline Parmentier iz Francije je zmagala na WTA turnirju v Quebec Cityu, ki se vsako leto odvija na trdi podlagi takoj po koncu OP ZDA.
Neverjetni Blaž Kavčič do 17. naslova na ATP Challengerjih!

Slovenski tenisač Blaž Kavčič nadaljuje tradicijo osvajanja turnirjev na nivoju ATP Challengerjev!
Lepa zmaga Blaža Kavčiča v 1. krogu challengerja v Šanghaju

ŠANGHAJ, KITAJSKA - Slovenski tenisač Blaž Kavčič je v 1. krogu challengerja na Kitajskem izločil 6. nosilca.
Spet najmočnejši. Novak Đokovič ujel Peta Samprasa !

NEW YORK, ZDA - Novak Đokovič je zmagovalec zadnjega grand slama sezone, ujel je 14. lovoriko na turnirjih največje četverice ter na 3. mestu večne...
Naomi Osaka zasluženo do velikega naslova v New Yorku, Serena spet izgubila živce

NEW YORK, ZDA - Zmagovalka OP ZDA leta 2018 je Japonka Naomi Osaka, ki je letos presenetljivo dobila tudi Indian Wells.
Neverjetna Kaja Juvan po preobratu do naslova v Bagnatici!

Slovenska teniška najstnica Kaja Juvan se veseli novega naslova na ITF turneji!
Razboršku slovenski obračun in lovorika v Harenu

HAREN, NIZOZEMSKA - Na nizozemskem futuresu sta v finalu igrala dva slovenska tenisača, Nik Razboršek je bil boljši od Topma Kočevarja-Dešmana.
Razboršek klonil v finalu Rotterdama

ROTTERDAM, NIZOZEMSKA - Nik Razboršek je v finalu futuresa na Niizozemskem moral priznati premoč 1. nosilcu.