Teniški barometer- Novice

Caroline Wozniacki do največjega uspeha - zmage na WTA Finals v Singapurju

SINGAPUR - Caroline Woznacki je v Singapurju prekinila črn niz z Venus Williams in dobila zaključni turnir elitne osmerice.
Federer osmič slavil v Baslu in nato odpovedal nastop v Parizu

BASEL, ŠVICA - Roger Federer je na ATP turnirju v Baslu pred domačimi gledalci dvignil osmo lovoriko.
Kaja Juvan na mladinskem masters turnirju izgubila finale

Ena najboljših mladih teniških igralk 16 letna Kaja Juvan je odlično igrala na mladinskem masters turnirju v kitajskem Čengduju. V velikem finalu...
Lucas Pouille

Lucas Pouille "odpihnil" rojaka Tsongaja v finalu ATP turnirja na Dunaju!

DUNAJ, AVSTRIJA - V francoskem finalu ATP turnirja na Dunaju je zanesljivo slavil mlajši!
Blaž Rola do naslova v Limi v dvojicah!

Slovenski tenisač Blaž Rola je kljub izpadu v 2. krogu med posamezniki, dvignil zmagovalni pokal v igri dvojic!
Del Potro drugič zapored slavil v Stockholmu

STOCKHOLM, ŠVEDSKA - Argentinec Juan Martin del Potro je po zmagi na ATP turnirju v Stockholmu na 14. mestu ATP lestvice.
Tsonga v Antwerpnu do četrte lovorike v tem letu

ANTWERPEN, BELGIJA - Francoz Jo-Wilfried Tsonga uživa v odlični sezoni. Na ATP turnirju v Antwerpnu je osvojil četrti naslov v letošnjem letu.
Bošnjak Damir Džumhur z naslovom v Moskvi vstopa v teniško elito

MOSKVA, RUSIJA - Bošnjak Damir Džumhur je v kratkem času osvojil že drugi ATP turnir, tokrat v Moskvi in se je na ATP lestvici povzpel na 31. mesto.