Novice

Andrej Rubljov z zmago v Adelaidu potrdil kandidaturo za visoko uvrstitev na OP Avstralije

ADELAIDE, AVSTRALIJA - Mladi ruski tenisač Andrej Rubljov je še pred OP Avstralije osvojil dva turnirja serije ATP.
Kaja Juvan s fantastično predstavo prvič v glavnem delu OP Avstralije

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Mlada slovenska teniška igralka Kaja Juvan je na tretjem turnirju za Grand Slam zapored v glavnem delu.
Kaja Juvan korak pred tretjim zaporednim nastopom v glavnem delu Grand Slama

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Mlada slovenska teniška igralka Kaja Juvan je preskočila tudi drugo prepreko v kvalifikacijah OP Avstralije.
Kavčič ob dobri igri prekratek za zadnji kvalifikacijski krog Melbourna

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Blaž Kavčič se ni uspel kvalificirati v glavni del OP Avstralije.
Sanjski začetek kvalifikacij Melbourna za Kajo Juvan

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Kaja Juvan je v 1. krogu kvalifikacij OP Avstralije izgubila le eno igro.
Na državnem prvenstvu Zala do 16 let sta naslov osvojila Bor Artnak (AsLit) in Ana Lanišek (Radomlje)

V Medvodah smo dobili državna prvaka v starostni kategoriji do 16 let, v Mariboru do 12 let, ta teden pa bodo v Mariboru serijo državnih prvenstev...
Finalistka Šenzena Jelena Ribakina izločila Zidanškovo v 1. krogu Hobarta

HOBART, AVSTRALIJA - Druga slovenska teniška igralka Tamara Zidanšek se je pred OP Avstralije udeležila WTA turnirja v Hobartu, a se ni naigrala.
Kavčič izboril 2. krog kvalifikacij OP Avstralije

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Blaž Kavčič se je z zaščitenim rankingom odpravil v kvalifikacije OP Avstralije in to v 1. krogu izkoristil na najboljši...