Najboljši slovenski tenisač igra zelo dobro na ATP turnirju v Franciji!

SIBIU, ROMUNIJA - Blaž Rola je dobil uvodni dvoboj na Challengerju v Romuniji.
Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci

Za nami je še en teden bogat s teniškimi dogodki in številnimi uspešnimi nastopi naših igralcev in igralk.
Bedene začel z zmago na ATP turnirju v Metzu

METZ, FRANCIJA - Prvi slovenski teniški loar je dvoranski turnir serije ATP250 v Metzu začel z zmago nadpovabljenim tenisačem.
Hiter izpad Zidanškove, neuspešna tudi srečna poraženka Jakupovičeva

GVANGŽOU, KITAJSKA - Na teniškem WTA turnirju v Gvangžouju sta se obe slovenski predstavnici poslovili po 1. krogu.
Hercogovi se v Seulu ni izšlo za 2. krog

SEUL, JUŽNA KOREJA - Najboljša slovenska tenisačica Polona Hercog je izgubila že v 1. krogu WTA turnirja v Seulu.
Igralci in igralke TK Triglav Kranj osvojili naslova državnih prvakov v prvi moški in prvi ženski članski teniški ligi

V Kranju sta se s finalnima obračunoma končalli letošnji najmočnejši ligaški teniški tekmovanji, prva moška in prva članska teniška liga. Oba...
Jakupovičeva kljub porazu kot 'lucky loser' v glavnem delu, a je naletela na 1. nosilko

GVANGŽOU, KITAJSKA - Slovenska teniška igralka Dalila Jakupovič je izgubila v zadnjem kvalifikacijskem krogu WTA turnirja v Gvangžouju, a bo vseeno...