Novice

Đoković mimo Federerja na dveh frontah

NEW YORK, ZDA - Če mu nekdo februarja dejal, da bo osvojil Wimbledon, Cincinnati in US Open, bi se mu verjetno smejal.
Serenin trener priznal:

Serenin trener priznal: "Ja, res sem to naredil"

NEW YORK, ZDA - Patrick Mouratoglou, trener Serene Williams, je prevzel svoj del odgovornosti za incident, ki je zaznamoval ženski finale OP ZDA.
Tamara Zidanšek napredovala, Polona Hercog izpadla v Hirošimi!

Slovenski teniški igralki polovično uspešni na WTA turnirju v Hirošimi!
Lepa zmaga Blaža Kavčiča v 1. krogu challengerja v Šanghaju

ŠANGHAJ, KITAJSKA - Slovenski tenisač Blaž Kavčič je v 1. krogu challengerja na Kitajskem izločil 6. nosilca.
Teniško dvorano v Murski Soboti krstila Andreja Klepač

Središče pomurske regije je dobilo vzgib za razvoj tenisa kot igre in novih teniških asov. Povsem nova teniška dvorana v Fazaneriji, kjer domuje TK...
Dalila Jakupovič obstala v kvalifikacijah Quebeca!

Slovenska tenisačica Dalila Jakupovič ni uspela v kvalifikacijah WTA turnirja v Kanadi!
Spet najmočnejši. Novak Đokovič ujel Peta Samprasa !

NEW YORK, ZDA - Novak Đokovič je zmagovalec zadnjega grand slama sezone, ujel je 14. lovoriko na turnirjih največje četverice ter na 3. mestu večne...
Naomi Osaka zasluženo do velikega naslova v New Yorku, Serena spet izgubila živce

NEW YORK, ZDA - Zmagovalka OP ZDA leta 2018 je Japonka Naomi Osaka, ki je letos presenetljivo dobila tudi Indian Wells.