Novice

Blaž Rola suvereno v glavni del challengerja v Limi

LIMA, PERU - Drugi slovenski teniški igralec Blaž Rola je brez težav dobil odločilni krog kvalifikacij na ATP challengerju v Limi.
Del Potro drugič zapored slavil v Stockholmu

STOCKHOLM, ŠVEDSKA - Argentinec Juan Martin del Potro je po zmagi na ATP turnirju v Stockholmu na 14. mestu ATP lestvice.
Kocka bo padla v Singapurju: v igri za YE#1 kar sedem deklet

SINGAPUR, SINGAPUR - Elitna osmerica na lestvici WTA se je zbrala v Singapurju, kjer je na sporedu zaključni turnir WTA Finals.
Federer pod pritiskom, Del Potro premešal štrene in začinil lov na WTF

LJUBLJANA, SLOVENIJA - Evropska indoor sezona se nadaljuje s turnirjema serije v 500 v Baslu in na Dunaju. Obeta se ogorčen boj za točke in...
Tsonga v Antwerpnu do četrte lovorike v tem letu

ANTWERPEN, BELGIJA - Francoz Jo-Wilfried Tsonga uživa v odlični sezoni. Na ATP turnirju v Antwerpnu je osvojil četrti naslov v letošnjem letu.
Bošnjak Damir Džumhur z naslovom v Moskvi vstopa v teniško elito

MOSKVA, RUSIJA - Bošnjak Damir Džumhur je v kratkem času osvojil že drugi ATP turnir, tokrat v Moskvi in se je na ATP lestvici povzpel na 31. mesto.
Polona Hercog še drugi teden zapored osvojila Santo Margherito!

SANTA MARGHERITA DI PULA, ITALIJA - Najboljša slovenska tenisačica Polona Hercog, se veseli nove zmage na turnirjih serije ITF!
Julia Goerges zmagovalka Moskve. Po letu 2011 spet do naslova.

MOSKVA, RUSIJA - Nemka Julia Goerges je po letu 2011 spet zmagala na turnirju serije WTA. V finalu pokala Kremlin je bila boljša od domačinke Darje...