Novice

Vse, kar morate vedeti o inavguralni izvedbi Laver Cupa

PRAGA, ČEŠKA - Praška O2 Arena bo prizorišče inavguralne izvedbe ekshibicijskega turnirja Laver Cup (22. - 24. september), na katerem bosta zaigrala tudi Roger Federer in Rafael Nadal.
Polona Hercog med osem na ITF turnirju v Saint Malu

Najboljša slovenska teniška igralka Polona Hercog je v četrtfinalu ITF turnirja v Franciji, Tamaro Zidanšek čaka 2. krog v Podgorici.
Semrajc sam ni zmogel premagati ekipe ŽTK-ja, ki je ubranil naslov, Filip Jeff Planinšek slavil na mladinskem turnirju v Mostarju

Konec tedna smo na Energetika Maribor play offu ekipnih ligaških tekmovanj Tenis Slovenije dobili državne prvake v 1. ženski, 1. in 2. moški...
Serenina hčerka že zvezda družbenih omrežij

MIAMI, FLORIDA - Čeprav je na svet prijokala pred manj kot tremi tedni, je hčerka Serene Williams že vstopila v svet družbenih omrežij.
Večina zvezdnic v deželi vzhajajočega sonca

LJUBLJANA, SLOVENIJA - Ženska teniška karavana je začela azijsko turnejo v Tokiu (Japonska), Seulu (Južna Koreja) in Guangzhouju (Kitajska).
Metz in St. Petersburg za uvod v dvoranski del sezone

LJUBLJANA, SLOVENIJA - Po koncu OP ZDA se je teniška sezona prevesila v jesenski del. V tem tednu sta na sporedu dva evropska turnirja na notranjih...
Belgijka Van Uytvanck je v Quebecu vzela prvi naslov v karieri

QUEBEC, KANADA - Zmagovalka WTA turnirja v Quebecu je Alison Van Uytvanck. Okitila se je s prvim naslovom v teniški karieri.
Nastja Kolar po tesnem boju izgubila finale v Pragi

PRAGA, ČEŠKA - 23-letna slovenska teniška igralka Nastja Kolar je bila za las prekratka v finalu ITF turnirja v Pragi.