Novice

Jakupovičeva izgubila v odločilnem krogu kvalifikacij WTA turnirja v Maleziji

KUALA LUMPUR, MALEZIJA - Zadnji dan najboljši slovenski tenisačici Dalili Jakupovič (jutri jo bo na vrhu zamenjala Tamara Zidanšek) se ni uspelo uvrstiti v glavni del WTA turnirja v Kuala Lumpurju.
Odlična predstava Blaža Role za odločilni krog kvalifikacij Jokohame

JOKOHAMA, JAPONSKA - Slovenski teniški igralec Blaž Rola se je gladko prebil čez 2. krog kvalifikacij ATP Challengerja v Jokohami.
Blaž Kavčič drugič letos končuje Challenger kot finalist

KJOTO, JAPONSKA - Japonec Jasutaka Učijama je bil na domačem Challengerju krvnik najboljših slovenskih tenisačev. Najprej je v polfinalu izločil...
Carreno Busta ubranil zaključno žogo, Thiem zlahka v 11. finale

RIO DE JANEIRO, BRAZILIJA - Dominic Thiem in Pablo Carreno Busta sta finalista prvega letošnjega turnirja serije 500 v Riu de Janeiru.
Elina Svitolina slavila v Dubaju in postala članica TOP10

DUBAJ, ZAE - Ukrajinka Elina Svitolina je naredila še korak več k svojemu največjemu cilju, da bi enkrat postala najboljša tenisačica sveta. Na...
Blaž Rola 'prisiljen' v kvalifikacije Challengerja v Jokohami - začel je z zmago

JOKOHAMA, JAPONSKA - Tretji slovenski teniški igralec Blaž Rola se je že preselil iz Kjota v Jokohamo, kjer je moral v kvalifikacije.
Neverjetni Blaž Kavčič po 3 nizih v finalu Kjota, Grega Žemlja po 3 nizih izgubil!

Malo je manjkalo za slovenski finale na ATP Challengerju v Kjotu, a lahko bi ostali tudi brez finalista!
Timea Babos kot domačinka in 1. nosilka skrbi za veselje v Budimpešti

BUDIMPEŠTA, MADŽARSKA - V senci turnirja v Dubaju, poteka WTA dogodek v madžarski prestolnici. Za domače veselje skrbi 1. nosilka Timea Babos.